04.07.2018
Компанията Uber възстанови правото си да работи в Лондон
04.07.2018

Кои отбори ще гледаме на четвъртфинал в Мондиал 2018

След вчерашния мач вече знаем как изглеждат двойките, които ще се борят за място на полуфинал в Мондиал 2018. Осминафиналните мачове бяха изпълнени с много емоция и напрежение, а наближаващият финал усилва и амбицията, и тревогата у играчите.

Четвъртфиналният кръг започва от 6.07 (петък) и ще продължи и на следващия ден. Следващите мачове ще се играят по следната схема:

06.07. 2018г., от 17:00 – Уругвай – Франция

06.07.2018г., от 21:00 – Бразилия – Белгия

07.07.2018г., от 17:00 – Швеция – Англия

07.07.2018г., от 21:00 – Русия – Хърватия

Последният осминафинален мач определи за четвъртфиналист Англия след тежка битка с Колумбия в редовното време, завършило с резултат 1:1, и победа за английския отбор след изпълнение на дузпи в продължението.

И двата отбора могат да се похвалят с наистина запалени фенове, които демонстрираха подкрепата си не само по време на мача. Московчани станаха свидетели на това до какво води страстта на футболните фенове. Вчера вечерта след мача Англия-Колумбия в метрото се срещат групите от фенове на двата отбора съперници. Те продължават да подкрепят отборите си и в градския транспорт без да предизвикват безредици, докато един от английските фенове не настъпва колумбийското знаме. Кавгата се превръща в сбиване и някои от колумбийските фенове се сдобиват с леки наранявания, а руските власти задържат двама англичани заради нападението.

Последните мачове от първенството ще се проведат на 14 и 15 юли, като на 14.07 в Санкт-Петербург ще се играе мачът за трето място, а Москва ще се превърне в арената, на която ще премерят сили финалистите, борещи се за световната купа.

Снимка: Интернет